Brak modulu "box_koszyk"
Vision

KINO

Nawiedzona narzeczona

Nawiedzona narzeczona

tytuł oryginalny: Over Her Dead Body

premiera kino: 2008-05-16

www: www.nawiedzonanarzeczona.vision.pl

W rolach głównych:

EVA LONGORIA PARKER ("Gotowe na wszystko")

PAUL RUDD ("Nigdy nie będę twoja")

LAKE BELL ("Ostry dyżur")

JASON BIGGS ("American Pie")

LINDSAY SLOANE ("Sabrina, nastoletnia czarownica")Piękna Kate (EVA LONGORIA PARKER) jest niezwykle wymagającą kobietą. Kontroluje wszystko i wszystkich wokół. Jej narzeczony Henry (PAUL RUDD), który jest weterynarzem, przy pracy ze zwierzętami nauczył się cierpliwości i tylko on jest w stanie uspokoić Kate podczas szału przedślubnych przygotowań. Wygląda na to, że są dla siebie stworzeni. Niestety los lubi płatać makabryczne figle. W dniu ślubu, na zabieganą Kate, która chce wszystkiego dopilnować, spada lodowa rzeźba… anioła. I zamiast ślubu mamy pogrzeb.


Mija rok od śmierci Kate, a Henry wciąż nie może się pozbierać. Siostra przekonuje go, żeby spróbował wywołać ducha Kate i poprosił go o zgodę na rozpoczęcie nowego życia. Mimo pomocy uroczej medium Ashley, łączność z zaświatami nie bardzo się udaje. Henry jest zaintrygowany piękną wróżką i decyduje się na druga próbę. Ambitna Ashley wykorzystuje informacje z pamiętnika Kate i udaje, że nawiązała kontakt z duchem narzeczonej. Zastrzega jednak, że robi to tylko po to, by pomóc Henry'emy "wrócić do żywych".


Wkrótce jej kontakt z duchem Kate staje się jak najbardziej rzeczywisty. Jednocześnie Ashley zakochuje się w Henrym. On także zaczyna coś do niej czuć. Jednak duch Kate jest wściekle zazdrosny o byłego narzeczonego. Rozpoczyna regularną wojnę z Ashley i sprawia, że jej życie staje się piekłem.


W filmie "Nawiedzona narzeczona" miłość, nadzieja i odwaga zmieszana
z dobrym poczuciem humoru triumfuje nad wszystkim w życiu. Nad śmiercią także!

Reżyseria: Jeff Lowell

Dodatki